| Andra_3863 a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Sau pur si simplu sa imi ziceti ce sa fac.happy Vorbesc cu un baiat X pe messenger.batting eyelashesDe o saptamana. Il plac mult, este dragut iar dupa ce m-am despartit de prietenul meu [pentru ca ma inselase.sad] m-am "plans" la el. Mi-a zis ca nu are rost sa imi para rau, ca a fost vina lui si multe d'astea.happy. Acum 2 zile a avut nevoie de CEVA de care facusem eu rost de la EX'ul meu si trebuia sa se intalneasca cu el dar X mi-a zis ca nu vrea sa se intalneasca cu el, ca sa se intalneasca cu mine si in aceeasi zi sa imi faca si cinste. Dar totul s-a amanat pentru ca nu ii placea nu stiu ce la acel CEVA.laughingEX'ului meu i-am zis ca X este verisorul meu numai ca sa pot sa fac rost de acel CEVA. Il plac mult pe X... dar nu vreau nici sa ii spun pentru ca ori ma va ignora complet, ori va face "misto'uri" pe asta, ori pur si simplu nu ma va ajuta cu nimic.Pentru ca nu cred ca am vreo sansa sa fim impreuna...

PS. Am uitat sa specific: eu am 15 ani si el are 16 happy

Ce sa fac?straight face Daca ii spun, cum sa ii spun? Ce sa ii spun?

Dau funditaaahappy

Răspuns Câştigător
| Artemis a răspuns:

Mi-a luat ceva vreme pana am inteles povestioara ta dar acum sa trec la raspuns. Poi in primul rand incercarea moarte n`are asta`i sigur, dar daca nu te simti sigura mai bine intalneste`te cu dl. X si vezi cum sta treaba intre voi si fata in fata. Si mai bine parerea mea sa vorbesti despre asta cu el NU pe mess ci la un suc sau stiu eu la o plimbare, mai bine discutati asa nu pe mess oh go on nu are rost. Eu spun ca daca esti hotarata sa ii spui daca tu crezi ca il cunosti destul de bine fa asa : il intrebi prima data daca promite ca daca ai sa-i spui ceva nu se va supara pe tine si ca ve`ti continua sa vorbiti ca si pana acum, dar cu conditia sa fie sincer cu tine [mai bine de cat sa te minta de asta spun fata in fata ca poti sa ii vezi expresia fetei nu ca si pe messenger] in legatura cu pararea lui despre aceasta. Deci eu cam asa spun apoi cum faci este alegerea ta :*! Oricum bafta! happy

4 răspunsuri:
| Artemis a răspuns:

Poi Mai bine va vedeti prima datahee hee! Nu te`ai gandit niciodata cum o sa ti se para livebatting eyelashes? Sau nu ti-ai pus intrebarea ca poate no sa se comporte asa frumos cu tine ca si pe messenger happy? Mai bine va vedeti prima data :* Oricum Succes! >big grin

| Andra_3863 explică:

Am uitat sa spun. im fiecare seara vorbesc cu el, radem destul de mult impreuna pe diferite teme.Dar...nu ne-am vazut NEVER LIVE...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LOL deci eu chiar nu va inteleg. Terminatzi odata cu messºu ala.Get a life,
Si acum ca sfat, intrebaºl daca vrea sa fie cu tine, in functie de raspunsul primit ii spui daca ai glumit sau nu laughing merge mereu faza tongue succes