| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie si eu de un ajutor copilaresc...
erau o data niste desene ca 2 vrajitorii...(o femeie si un barbat) mai batrani...care faceu vrajuri asupra orasului...si mai era o pisica si un corb...care dezlegau mereu vraja pana la un animt timp.
tine minte ca pe pisica o chema mauritio si pe corb iacob... ceva de genu...
mai stiti km se numea?big grin

erau difuzare pe jetix...pe atunci era fox kids

7 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Wunchpunch sau cum spunea fratele meu "manci muci" si intotdeauna ma distra inceputul cu "lalaallala lalalalaal" rolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hungi pungi laughing sau asa cred, nu sint sigur tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si ce unde pot downloada cateva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kilometrul se numea kilometru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Desenul se nume:wunch pung

| ana31 a răspuns:

Wunch-punch, nu stiu sigur daca asa se scrie dar parca asa se numeau.