| W0LF7 a întrebat:

Salut,erau cand eram mai mic niste desene pe Fox Kids sau pe Jetix nu mai stiu exact, unde era o pereche de doi vrajitori(o femeie si un barbat) care in fiecare episodu aruncau un blestem asupra orasului si aveau doua animale(animale cred ca erau nu mai stiu exact) care trebuiau sa mearga sa desfaca blestemul.Alt desen care s-ar putea sa il stie cineva era cu un copil de culoare(nu tigan, era negru si cu parul cret) care calatorea cu un tip cu o locomotiva (habar nu mai am de ce calatoreau) catre ceva castel unde era ceva dragon/vrajitoare. Daca stie cineva numele acestor desene, sau macar al unuia dintre ele as fi foarte recunoscator.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Reioooo a răspuns:

Al doilea mi-l amintesc, Locomotiva Ema :3 dar cica se numeste Jim Button. Primul nu stiu, poate daca zici mai multe detalii.

3 răspunsuri:
| W0LF7 explică (pentru spiridus25):

Multumesc mult am gasit desenele pe link-ul tau.M-am grabit cu funda tu trebuia sa o primesti scuze

| spiridus25 a răspuns (pentru W0LF7):

Nu-i nimic, ma bucur ca te-am ajutat.