| Basketball23 a întrebat:

Am nevoie urgent de un site unde pot viziona Next Top Model by Catalin Botezatu sezonul 2 episodul ce va fi azi ca un fel de televiziune online dar care sa mearga si pe opera va rog mult :*:*:* funda maree:X

4 răspunsuri:
| Anddreee a răspuns:

Http://www.cool-tv.ro/
Cred ca merge si pe Opera, daca nu, scuze.
Cauti acolo Antena 1 la TV Online, dupa ce ai gasit`o, tii sageata pe ea fara sa apesi si o sa-ti apara "S1, S2"... Dai la S2, ca primul` de obicei nu merge.eu tot aici ma uit. Bafta

| xBebelushax a răspuns:

Nu cred ca se poate sa il vezi din timp,doar daca e la oferta...happy Mai bine il vezi cand incepe la TV. Sau nu mai ai rabdare?
Apropo, mersi ca mi-ai adus aminte, uitasem complet! laughing >:d

| missmine a răspuns:

Fii atent! eu dau pe internet explorer dar merge si pe opera nu merge sub nici o forma pe google chrome! deci pe google scrii www.cool itv.net dai enter si iti apare televiziune online(primul)dai click.iti apare o banda albastra pe care scrie tv online radio online etc.tu duci sageata mous-ului pe tv online.ti se desfasoara o banda pe care sunt absolut toate programele.de acolo in dreapta gasesti antena 1. duci sageata mous-ului acolo si o sa ti se despasoare asa:s1 antena 1si s2 antena1.tu dai pe s2.ca sa poti sa-l vezi o sa-ti apara ca trebuie sa dpwladezi un sopcast.acesta e foarte usor pentru ca ai acolo toti pasii. funda?

| missmine a răspuns (pentru missmine):

Da pe s1 acolo merge!