| Anablondyi a întrebat:

Am o gramada de carti necitite ne incepute si in perfecta stare si imi ocupa tot loculstraight face Cartile nu le mai pot ciiti pentru ca am ajuns al o alta varstahee hee gen harry potter. carti cumaprate de mama...si acum nu stiu ce sa fac cu ele as vrea sa le vand, normal, dar nu stiu cum se poate si unde happy imi dati niste sfaturi :*

Răspuns Câştigător
| spxinsane a răspuns:

Poti sa mergi cu ele la un anticariat (acolo sunt sansele cele mai bune sa scoti un ban pe ele).
Daca ai o anumita varsta nu inseamna ca nu mai potit citi o carte raised eyebrows
Dar daca nu le-ai citit poti sa le faci cadou celor care le place sa citeasca sau sa le vinzi la un pret mic celor care nu au posibilitatea sa isi cumpere o carte de noua.
Incearca sa dai un mass, pune un anunt in ziarul local sau pune anunt pe siteuri de publicitate happy

Spor

2 răspunsuri:
| EmilyWasHere a răspuns:

Nici sa nu incerci sa-l vinzi pe Harry al meu :]]!
Ar trebui sa le citesti, crede-ma eu le-am citit pana anul trecut.

| Anablondyi explică:

Til vad tie laughing