| Măduuțaa a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva : Va pare rau ca Harry Potter s-a sfarsit? Adica... Ultimul film, ultima carte.Dar credeti ca autoarea J.K.Rowling o sa mai scrie carti cu Harry Potter? Dar nu neaparat in care Harry Potter sa fie personajul principal.De pilda,in cartile viitoare personajele principale sa fie copii lui Harry Potter.Ce ziceti de asta? Stiu ca sunt cam mare sa pun o astfel de intrebare, dar am citit Harry Potter cand eram mica si mi-a placut foarte tare.Si ultimul film poate sa fie sfarsitul...dar sfarsitul inceputului!
P.S: Daca nu va place seria asta de carti nu raspundeti.

4 răspunsuri:
| HermioneLove a răspuns:

Da imi chiar rau crying
Eram o mare fana si nu pot sa cred ca s-a terminat.Ar fi grozav daca J.K.Rowling ar continua seria dar slabe sanse...nu am gasit si nici nu voi gasi vreo carte care sa-mi placa asa mult ca HP.:X

| Mirela77 a răspuns:

Interesanta idee! El ca personaj este cam plictisitor acum.

| Măduuțaa explică (pentru Mirela77):

Care el? Harry Potter? Poate ai crescut si, na, si-a mai pierdut din farmec.

| xxnpc a răspuns:

Da pacat ca s-a terminat