| chiftelutacrocanta a întrebat:

Am o intrebare pentru cei trecuti de perioada copilariei:Va este dor de copilarie?

18 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu

| ShaOfHatred a răspuns (pentru RAY):

Esti...un trist

| RAY a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Bine ca esti tu fericitul universului

| ShaOfHatred a răspuns (pentru RAY):

In general incerc sa fiu cat de fericit posibil.

| RAY a răspuns (pentru ShaOfHatred):

De ce trebuie sa fie toata lumea ca tine? fiecare e diferit, fericit poti fi doar daca esti beat sau prost

| ShaOfHatred a răspuns (pentru RAY):

Tristule

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da. Imi e dor de micul Bogdan care nu avea gandurile de acum.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru DoarBogdan):

Micul Bogdan, ce fain suna big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Eram micut si dragalasi happy

| Fatamuntilor a răspuns:

DA DA DA!
Imi este dor de copilaria mea, de jocurile ei de viata lipsita de griji!

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai acum am 15 ani m-am gandit la copilaria mea la ce am facut inainte imi este un pic dor ca atunci nu eram preocupat cu liceele cu notele de la evaluarea nationala si astea.

| Staind a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Aparent, pe tine perioada copilariei nu te va parasi niciodata, domnule Octavian Lucian unicatu' no. 1 boss de boss #tanar4ever.
Asculta la mama Staind.

| ShaOfHatred a răspuns:

Mi-e dor de simplitatea copilariei mele. Imi amintesc cand zambeam tot timpul, eram glumet, mereu pe joaca...but, times change.Viata te poate lovi in multe feluri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa...

| Bii???? a răspuns:

Da.

| ManeStefane a răspuns:

Inca sunt minor, dar nu mai e mult pana trece, si da cam imi este...

| HaukeaKelii a răspuns:

Normal ca da! Faceam o gramada de chestii cand eram mica, mergeam cu cortul, la pescuit, eram toata ziua pe la strabunica pe acasa cand ne strangeam toti acolo si stateam pana tarziu, eram tot timpul pe afara (ba chiar imi aduc aminte ca dadeam ceasurile din casa inapoi iar pe la ora 12 era chemati inauntru pentru ca vedeau ai nostri ora la televizor). Imi este mila un pic de copiii de acum si de cei care vor veni, ei nu prea stiu ce inseamna sa iesi afara si sa te joci fara telefon sau tableta, sau sa faci diverse activitati cu familia.