| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare stupida laughing, cum este la facultate? Cam ca la scoala?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La o facultate serioasa, de stat, frecventa este facultativa, adica obligatorie, vine cine vrea si trece cine poate.

| KristalPop a răspuns:

Du-te şi ai să vezi! Acum... lăsând gluma la o parte, în niciun caz nu e ca şi la şcoală. Nu confunda o facultatate cu gimnaziu sau clasele liceale. La o facultate nu merge oricine, decât o persoană care chiar vrea să facă ceva, să reuşească în viaţă. Eu unul, o consider o etapă interesantă şi importantă în viaţa fiecărui om. happy La liceu ai altfel de relaţii: colegi, prieteni, amici, chestii...

| Andr3y007 a răspuns:

Nu