| OoOsofiaOoO a întrebat:

Am o mare problema in vara asta o sa merg in tabara si cele mai bune prietene ale mele vor sa stau cu ele in camera dar eu am spus sa stam toate trei dar una din ele nu vrea sa stam cate treui daica sa stam decat doua fete in camera dar daca aleg decat una cealalta se supara si nu vrea sa le supar cum sa fac sa le impac pe amandoua. Ce sa fac?sadsadsad

Răspuns Câştigător
| Miyukii a răspuns:

Uite cum facem! Pe mine nu ma supara sa stau cu diana, si cred ca toate treii ne-am simti foarte bine.Problema mai mare e cu cris.Nu vreau sa fiu rea.Si totusi diana, bi v-ar placea sa stati cu cris.Nu stiu nu vreau sa comentez. Daca vrei sa stai cu diana nu ma supar dar parca nu-mi vina sa stau cu cris.Ori s-o lasam sa stea cu baietzii.nah sau daca stai cu mine se supara diana. Daca stam toate trei se supara cristina.Ce sa facem? Doar ori o lasam sa se supere ca-i trece ori stam cu ea si suferim noi.Nu stiu daca sa-i dam o lectie...sau nu.Ori suntem toate ori niciuna.Complicata prietenia asta.Necesita sacrificiu pfff! Vedem cred ca pun si eu o intrebare de genu si sa-mi rasundeti, da bi, da di?

2 răspunsuri:
| Miyukii a răspuns:

Ai vazut? pana la urma am stat toate big grin

| DizzyBulinute a răspuns:

Stii pa mine nu ma deranjeza sa stau cu lori si nici pe ea am vb cu ea te asigur :X:X dar sti care e faza eu trebuie sa fac ceva si cu cris adica na ea o sa stea singura ...bine stiu ca eu sunt mai rautacioasa dar nici chiar asa