| mentholinks a întrebat:

Am o nedumerire. Stiti ca v-am spus ca am fost fumat la psihoterapie. Faza e ca atunci cand am fost, psihoterapeuta mi-a facut de vreo 2 ori cu ochiul atunci dar azi cand am fost iar nu mi-a mai facut. E ceva dubios la mijloc sau sunt iar paranoic?

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Atunci cand ai fost fumat, psihoterapeuta si-a dat seama de asta, si ti-a facut cu ochiul ca sa iti arate ca stie, mai ales daca spui ca semnala unele raspunsuri. Iar atunci cand nu ai fumat, nu a mai avut de ce sa-ti faca cu ochiul.

| mentholinks explică (pentru minrest):

Si era una tanara si faina. sad

5 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Păi erai fumat, poate ți-a făcut cu ochiul doar în capul tău. Dacă ești așa sigur că într-adevăr s-a întâmplat asta, întreab-o direct. Nu ai ce să pierzi că de vreme ce te afli acolo, o părere bună despre tine nu are oricum deci no stress.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Ce anume ți-a zis când îți făcea cu ochiul?

| mentholinks explică (pentru Niciunnumedeutilizator):

Ok, ja dupa ce ziceam eu cate ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu avea azi dispoziție (să-ți facă cu ochiul).