| Anonimul151 a întrebat:

Am o pereche de căști Bluetooth ( fără fir ). Iar o cască, din neatenție a căzut în apă. S-a udat destul de tare în interior probabil, deoarece atunci când mă sună cineva și răspund, persoana cu care vorbesc nu aude ce zic. Nu se aude absolut deloc. În schimb, muzica merge destul de bine.

Problema este la casca dreaptă. - ( deoarece doar pe asta o aveam în ureche, și doar asta a căzut în apă ).

Casca stânga merge fără probleme, se aude și când mă sună cineva.

Exista șansa de a o repara? Se poate cumva la service urile de telefoane? Sau unde altundeva?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am văzut în viata mea muzica mergând. Sau căștile mergând. Sa fiu al naibii de nu, dar faci de ras limba română cu exprimarea ta. Nota 2 : 1 punct din oficiu, 1 pct de la mine.

| Anonimul151 explică (pentru anonim_4396):

Cu ce fac de râs limba română? De ce te trezești să răspunzi dacă nu mă poți ajuta? Mai bine păstrează-ți părerea pentru tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimul151):

Eu am înțeles ca ești un elev care a ajuns în băncile liceului, dar încă nu știi să te exprimi corect în limba română. Mai si faci pe deșteptul. Invață sa formulezi o întrebare, apoi mai stăm la discuții.

| Anonimul151 explică (pentru anonim_4396):

Știu foarte bine să mă exprim, însă dacă tu nu înțelegi, asta este. Eu nu o fac pe "deșteptul". Nu eu sunt cel care s-a băgat în seamă cu aceste discuții.