| Noname_4977 a întrebat:

Am o problema, de fapt PC-ul meu are. Imi apare un soi de eroare cand deschid calculatorul, care arata cam asa

" Cannot Instal this Hardware

There was a problem installing this Hardware:

NVIDIA nForce(tm) RAID Class Controller

The installatin source for this product in is not available. Verify that the source exist and that you can access it. "...

Am reinstalat windows-ul de curand si de atunci imi apare de fiecare data cand incepe sa ruleze.

Ma poate ajuta cineva care se pricepe mai bine?

3 răspunsuri:
| Dmonik a răspuns:

Eu cred ca daca vei posta la categoria potrivita vei primi raspunsuri care sa te ajute, asa ca reposteaza la Filesharing/linksharing sau macar la Informatii Utilitare.

| aDa_6148 a răspuns:

Placa de sunet cred ca elaughing. Trebuie instalata

| aDa_6148 a răspuns:

De baza*