| Doarof3 a întrebat:

Am o problema destul de mare.Am obiceiul sa fiu emotiva în cele mai nepotrivite momente.Se apropie cursul festiv, iar eu nu pot sa privesc prezentarea fără sa plâng. Încep sa îmi amintesc toate lucrurile triste din toți anii de școală. Ce sa fac? As da orice sa nu mai fiu așa emotiva.Nu sunt emotiva pentru ca îmi va fi dor de colegi, fiindcă se iau mereu de mine și nu vreau sa încep sa plâng pe la festivitate fără a putea măcar sa spun poezia dată de domnul diriginte. Fără mișto -uri. Aveți niște sfaturi? Chiar nu știu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Inainte de a spune ceva, scrie intr-un jurnal ceea ce simti, asta duce la scaderea emotilor cu 40% e dovedit stiintific

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai fost la doctor sa vezi de picior?

| Doarof3 explică (pentru RAY):

Am programare imediat după vacanță, mulțumesc de întrebare

| RAY a răspuns (pentru Doarof3):

Inainte de a spune ceva, scrie intr-un jurnal ceea ce simti, asta duce la scaderea emotilor cu 40% e dovedit stiintific