| Alycaaaa a întrebat:

Am o problema super dificila! mie imi place de un baiat de 1 luana si pretenei mele ii place si ei de el de 2 zile! ei au vb pe mess si el i-a spus ei ca sar peutea sa ma placa. ea nu vra sa mi dea in lui pentru ca e frica sa nu il cuceresc. el se uita mereu la scoala la mine si numai in ochii mei, eu vreau sa ii spun sar mi-e rusine.

spuneti-mi CE SA FAC! 1 SIMT K DISPER

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

De ce nu rezolvi problema rapid printr-o discutie pe mess.Nu trebuie sa-i dai multe indicii ca il placi pentru ca daca el simte ceva pentru tine discutia va merge de la sine si asa scapi si de prietenata care il place de 2 zile.Intra intr-o discutie usoara despre muzica filme sau despre nimic anume si problema ta va fi rezolvata.Bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere-i u id daca zici ca prietena ta nu vrea sa ti-l dea. cerei-l intr-o paza cand nu esti cu prietena ta,+ca daca baiatu te place nu ar trebui sa fie o problemawinkingsuccestongue