| RedNose a întrebat:

Am o tema la antreprenoriala sa imi gasesc un obiect de activitate sa gasim un nume pentru firma, emblema etc.Am facut majoritatea lucrurilor care trebuie facute dar nu am gasit un nume firmeistraight face Este vorba despre o fabrica de hainutze pentru copii am facut si emblema dar nu am un nume.Care are vreo idee de un nume pentru firma si imi place dau funda:* mersilove struck

Răspuns Câştigător
| bilexa a răspuns:

Angelito, Baby boom, child world, wonderline, magic. buterffly, cocon.

1 răspuns:
| p1nk a răspuns:

Blisse