| Cristina2316 a întrebat:

Am de făcut la antreprenoriala un proiect. Trebuie sa-mi fac propria firma. Eu m-am gândit la un centru de dezvoltare personală. Îmi trebuie un nume și nu îmi trece absolut nimic prin cap. Aveți vreo idee?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

MasterMind Center
Poti deveni chiar tu prima eleva! big grin

| Cristina2316 explică (pentru Bula):

Mulțumesc frumos! Măcar tu ai luat in serios întrebarea pe care am pus o.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Chiar așa cap gol ai, că nu îți trece nimic prin el?
Chiar absolut nimic? Toate sunt bune, doar numele nu iese?
Dezvoltare personală, ce vrei să dezvolți? Cum ar fi să dezvolți chiar capul? Să fie ceva cu capul în nume. Uite de exemplu - Cap isteț-.

| Cristina2316 explică (pentru sadrian46):

Ce dracu vrei tu mă cacatule? Te bagi ca boul in seama. Eu întreb ceva frumos și tu răspunzi cu altceva. Du te dracu

| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Numele tau. Pentru ca dacă îți pui propriul tau nume, poți sa schimbi domeniul firmei.din când in când. ‘)) Eu cel puțin asa as pune, chiar dacă ar fi vorba de școala?

| DataScience a răspuns:

Centru de dezvoltare personala