| RoxanaGhost a întrebat:

Am observat aseara ceva foarte ciudat la un pom.Am un mar batran in curte si pe o crenguta i-a crescut o floare foarte mare, cat un trandafir sa spun asa. Bunica a inceput sa spuna ca ar fi semn bun.O vecina a spus ca nu e chiar bine.Eu avum o luna am tuns din par si am ingropat la copac acolo acel manunchi de par(asa e traditia cica).Voi ce credeti?

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa lasati informatiile astea eronate, si sa intrebati un biolog, nu o baba inculta si indoctrinata.
Fa o poza acelui copac, in zona in care au iesit "minunile" alea, si posteaz-o pe un forum/club de biologi/botanisti.