| LaryBoss a întrebat:

Am racit cobza sunt in pantaloni pijamale doua perecti de sosete ce sa fac? va rog cat mai repede!

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Ca sa te desfaci inmoaie-ti sosetele in otet si iale in picioare si stai cat mai mult in pat pana transpiri sa scoti raceala din tine.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut ce vîrstă ai, esti fată, băiat? Cum ai răcit, ce simti? Ca si medicamente iei o aspirină si te bagi in pat, dai cu spirt pe cap si pui o căciulă groasă, trebuie să transpiri deoarece ai răcoit tare la cap, iar dacă transpiri in noaptea asta mîine vei fii ok, prin transpiratie se elimină răceala si organismul i si revine la parametrii normali, insănătosire grabnică.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Scuze, ai răcit am vrut să spun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia Ibusinus!

| Xella1234 a răspuns:

Bea cat mai multe ceaiuri, pune-ti sosetele in otet apoi incalta-le, stai cu capul in aburii de la ceai sau apa nu conteaza, fa bai fierbinti, stai cu picioarele in apa fierbinte cu sare si vinul fiert cu piper ajuta. Insanatosire grabnica! happy