| anonim_4396 a întrebat:

care este multiplul sau multiplii numarului 10? Am intalnit chestia asta la un bancomat. Sau cum il calculezi?

Răspuns Câştigător
| DeathOfDreams a răspuns:

Multiplii lui 10 au tot timpul ultima cifră 0.
ex : M10 {0, 10,20, 30, ..., 432567853210, ...} -∞

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Adică nu știi lucruri de clasa a 5-a și folosești bancomatul? În ce lume trăim.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Din cauza "" desteptilor de doi bani ca tine merge Romania asa.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

De fapt din cauza incompetenților semiretardați ca tine.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Tu esti retardat cu acte in regula si ai privit o educatie mizera de la niste panarame de parinti care au fost ocupati sa stea beti in loc sa se ocupe de tine. Niste mizerii sunteti, ce sa mai.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu nici nu știi ce sunt ăia multiplii, te cam autoironizezi spunând asta, ești mai mult decât penibil.