| elamit a întrebat:

Am si eu o intrebare :cine ma poate ajuta am deskrkt programul "imiki" de podificat poze dar nu merge ce mai trebuie sa fac. un raspuns mai detaliat. mersi

3 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Foloseste mai bine altceva, cum ar fi Photoshop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e complicat doar uitate atent alege ramca... apasa pe ea si dai obzor alegi foto...si astepti se incarca cam greu. la mine nu stiu la voi cum merge.succese daca nu se primeste da-mi adresa de pe skype te sun si facem odata impreuna si pe urma vei sti.