| iuliana_1903 a întrebat:

BUNA TPU.Care este programul de podificat poze care poti sa iti ridici parul ca si cum ti la ridicat vantul sau cu efecte? am vazut la colega mea Sunt noua in asta happy. Fuunda

2 răspunsuri:
| smile21 a răspuns:

Cred ca e vorba de photoinstrumental il am eu si modifica absolut totul adica te face mai slaba mai grasa iti modifici ochii parulwinking mai multe, si daca ti-l descarci nu poti salva poza doar daca dupa ce ai modificat poza sa dai mausul la o parte si sa dai Print Screen SysRq il gasesc pe tastaturawinking pe langa deletebig grin sidupa aia intri in Paint si decupezi poza si o salvezi! sper ca ti-am fost de ajutor! Succes:*

| MihayxD a răspuns:

Photoshopul.