| zER1k a întrebat:

Am si eu o intrebarehappy. Eu am parul cret si as vrea sa mi-l intind cu placa.Mai intai de toate cum credeti ca ar sta la baieti parul mai bine.Cret sau drept.Am parul saten si ochii albastrii. Astept raspunsuri, Multumesc!

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

Mai bine ti-l lasi cret decat sa ti-l strici de tot. Imi place parul cret la baieti, e foarte dragut happy

2 răspunsuri:
| Mihaela_2782 a răspuns:

Mie imi plac baietii cu parul cret si lung (pana pe la umari) big grin Daca mai au si ochii albasti si mai bine :X

| Florina_5380 a răspuns:

Drept :p