| eny a întrebat:

Stie cineva daca pot folosi alcoolul boricat si pentru ten? Mi-a fost recomandat pentru a scapa de mancarimile din zona uriculara. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| EUSIATIT a răspuns:

Nu te juca cu bolile de piele. mergi la dermatolog sa ti recomande el. Din cite stiu eu acea solutie se foloseste doar pentru ureche. pentru ten eventual o alifie pentru mincarimi[era cindva [pivalat de flumetazon ] dar se pare ca l au scos astia ]nu folosi ceva ce nu stii mai ales la fata.