| moniquec a întrebat:

Am si eu o mare problema...nu stiu ce inseamna ceea ce am visat aseara.va rog sa ma ajutati
Se facea ca eram gravida cu baitul cu care sunt acum si am pastrat copilul.La nastere am nascut un baietel frumos cred ca era cel mai frumos copil(imi aduc amite perfect chipul lui)doar ca cel mic mai avea o mana in plus.Cand am iesit din spital cu el era toata familia mea acolo inclusiv bunica care este moarta...Fostul meu prieten(pe care l'am iubit enorm si inca il iubesc)m'a sunat(in vis) si m-a intrebat"Ce-i face baiatul?"dar in vis copilul era al baiatului cu care sunt acum"

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Sper ca esti de acord ca visele se petrec doar in mintea ta. Semnificatia viselor a fost stabilita doar pe baza unor coincidente, insa radacina lor se afla in gandurile tale.

6 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Sărut mîna nu te mai îngrijora stai liniştită, visele nu înseamnă absolut nimic, sînt doar mulţi oameni care cred că visele au vreo semnificaţie, dar realitatea este că visele sînt minciuni. Deci nu le da crezare.

| catthshshshs a răspuns:

Visele au o semnificatie aparte dar cel mai bine este sa nu crezi in elewinking

| moniquec explică:

Nu am cum sa fac avort pentru ca nu am facut sex de foarte mult timp si de atunci mi-a venit. oricum multumesc pentru raspunssad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu faci cumva un avort.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt aia cu simptome.si tot tu esti aia care ramane insarcinata in viselaughing lol.

| deea4u a răspuns:

Poate imi dai funditabig grin
deci am citit o carte despre vise si acolo spunea ceva de genul ca visele sunt niste segvente din viata noastra pe care creierul le percepe.in cazul tau eu cred ca este vorba despre frica ta ca bebelusul sa nu iasa cu malformatii dmne fereste! si cat despre fostul inca te mai gandesti la el! eu iti urez o nastere usoara.si succes