| anonim_4396 a întrebat:

Iarasi am o problema.Ma gandesc numai la asta de cand s-a intamplat
Noptile trecute am visat ceva CIUDAT:
Cica aveam un copil mic(o fetita) de aproximativ 1 an si vreo cateva luni...Era atat de dragalasa:X Cu ochii mari si albastri si parul de un blond intens. Dar nu stiu cum se facea ca era intr-un spital, departe de mine straight face Insa cu totii(eu, restul familiei) stiam ca a rapito cineva(Daca va uitati la Iubiri Secrete semana cu Iani laughing ) si trebuia sa ii dam acelui individ 4.000 EURO ca sa ne-o dea inapoi.Am mers cu familia intr-un loc stabilit de el (pe un bloc) si acei 4.000 EURO erau intr-o valiza straight face. In fine, i-am dat valiza iar el a ridicat-o si a pus-o pe cap strigand: "Iahaaa! Sunt bogat!" nu ne-a mai spus nimic altceva iar eu am intrebat pe cineva din familie "Si acum? Unde e copilul?"...Nici nu apuca saspuna "In spital" ca eu am zis ca si cum mi-as aminti dezamagita "Aaa, in spital"
Apoi parca i-am vazut fata fetitei care zambea pe patul de spital si a spus "MAMA"...straight face

Cam asta am visat si imi fac griji...Imi sta in minte chipul fetitei...Va rog ajutati-ma, daca stiti ce inseamna, spuneti-mi! Eustiu ca daca visez fetita e necaz, iar daca visez baietel e bucurie.

Răspuns Câştigător
| eleena a răspuns:

Nu sunt o experta in vise, stiu cateva, dar nu ma prea picep.
Uite un site care te va ajuta :
http://www.visele.ro/

| Pauliici a răspuns (pentru eleena):

Multumesc mult! :*

4 răspunsuri:
| allistars a răspuns:

Nu e bine sa la dai atentie viselor, cel ce crede în vise este asemenea celui ce merge la vrajitori.
Ca pe multi visele i-au înselat si au cazut cei care au nadajduit în vise, precum este cel ce alearga
dupa vant si vrea sa prinda umbra sa, asa este si omul care crede în vise.

| eleena a răspuns (pentru allistars):

Daca e sa se intample ceva rau, se intampla! Nu poti opri nimic, in viata! Multumesc pentru funda!batting eyelashes :d

| Pauliici a răspuns (pentru eleena):

Cu cea mai mare placere! happy