| petruclaudiu78 a întrebat:

Am si eu o nelamurire. De fapt sunt plin de nelamuriri, dau pe afara. As vrea sa scap macar de una totusi, daca ma poate ajuta cineva...
Cand intru pe "Vizualizare profil" (pe TPU.) imi apar (ca si voua de altfel) pe langa alte informatii, persoanele pe care le-am ajutat (de fapt persoanele carora le-am raspuns) si persoanele care m-au ajutat (de fapt persoanele care mi-au raspuns).
Problema e ca in categoria a doua, in lista mea, precum si a multora dintre voi, sunt persoane care, in raspunsurile lor "ajutatoare", mi-au spus ca sunt stupid, tra la la, retardat, precum si (cateva) persoane care mi-au dat raspunsuri stupide, tra la la etc (ca sa nu spun persoane stupide, retardate, tra la la etc). La fel, dar mai subtil (macar), am "ajutat" si eu pe altii, recunosc.
Ca sunt stupid, retardat si oricum altcumva, sunt de acord, dar cu ce ma ajuta cineva, care e mai stupid (poate) decat mine cand imi spune asta?
Intrebarea e de fapt alta: Ce cauta aceste persoane in lista "Am fost ajutat de:" si cum as putea sa fac sa-i trimit pe lista cui i-o vrea?

Răspuns Câştigător
| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Sti asta nu se poate laughing
Dar gandeste optimist: Persoanele acele teau ajutat spunanduti ca esti stupid si retardat laughing Au vrut sa it deschida ochii, acum nu toti au reusit laughing crying