| justagirlll a întrebat:

Cum fac sa apar altcumva in lista cuiva pe mess(adica sa ii trimit datele de contact). funda

Răspuns Câştigător
| Kiyy a răspuns:

Sus la actions send my contact details. Si alegi din lista de acolo persoanele pentru care vrei sa apari asa.

1 răspuns:
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Deci
ai acolo la mess sus langa messenger, contacts... Actions, dai click pe actions si o sa vezi ca apare "send my contact delails"(ctrl +shift+c), alegi cui vrei sa i le trimiti si dai next si finish, si nah bifezi ce vrei sa se schimbe

sau daca vrei sa i le trimiti persoanei cu care vorbesti pe mess, la casuta voastra de conversatie in partea de sus iti scrie Actions, e la fel, dai send my contact delails sau ctrl+shift+c in casuta voastra si finish si cam atat tongue
e simplu
o sa dureze cateva secunde pana o sa se schimbe numele, dar sa stii ca la yahoo :@ nu se schimba chair de fiecare data