| mabytza a întrebat:

Am vazut acum ceva timp un film animat pe Cartoon Network cred cu un baiat care se duce intr-o biblioteca adoarme sau nu stiu ce pateste si se trezeste ca fiind un personaj din desene. dupa care el alege 3 carti una cu zane una cu pirati si una de groaza si fiecare carte are povestea ei si el intra in acea poveste.
Stie cineva cum se cheama filmul va roog?

Am uitat sa spun ca acele carti vorbeau si ca una dintre ele parca cea e groaza era indragostita de cea cu zane si cea cu pirati era moracanoasa big grin

Răspuns Câştigător
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Stiu si eu filmu e misto da nu stiut cum se cheama.

1 răspuns:
| mabytza explică:

Mi-am amintit... se cheama Pagemaster e facut in 1994