| DailySmoker123 a întrebat:

Am vazut in ultimul timp mai multe persoane care isi pun replica " i wish i could say asdfghjkl in real life" pe canalele lor de pe diferite retele de socializare. Ce inseamna? Imi poate explica cineva, va rog?

1 răspuns:
| usernameSg0 a răspuns:

Inseamna: "imi doresc sa pot spune asdfghjkl in viata reala". Poate au auzit-o undeva le-a placut si au repetat-o, sau au auzit ceva asemanator si au inlocuit un cuvant cu asdfghjkl (ca doar sunt literele de la a la l pe tastatura) sau poate ei au inventat-o pentru ca e amuzant. Poate.