| OnePiece a întrebat:

Am vazut multe intrebari tampite pe TPU in ultima vreme. Eu sincer cred ca ele sunt facute de oamenii care spera sa apara la Zappy TV, un cunoscut vlogger din Targu Mures, care face o serie intitulata "Intrebari stupide de pe TPU".
Cele mai multe apar in zona "Dragoste si sex", dar tocmai ce am vazut si una cu "daca joc la pacanele, ma plac fetele?"

Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| AlbNegru09 a răspuns:

Doamne, jur că asta am vrut să îți raspund.
O intrebare stupida.
Cum sa te placa fetele daca bagi la pacanele? Nu inteleg

| AlbNegru09 a răspuns (pentru AlbNegru09):

O intrebare stupida. Cum sa te placa fetele, cand joci la pacanele?

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Niste oameni fara ocupatie.

| Inceputul a răspuns:

Da, categoric iti dau dreptate.