| Kqzu97 a întrebat:

Am vazut un film mai demult si nu stiu cum se numea era:Cu o fata rockerita parca si traia in casa doar cu mama ei si fata a fost dusa la inchisoare pentru ca politistii au gasit droguri in dulapul ei de la scoala si de fapt le-a pus copilul agentului de politie si mama ei s-a dus acasa la acel baiat sa i-a o caseta cu o inregistrare si baiatul a vrut sa o omoare dar l-a impuscat tatal lui.(Filmul avea unu nume parca:50 de probleme)Funda

1 răspuns:
| Niakit a răspuns:

Cauta pe www.imdb.com. poate gasesti acolo, daca scrii macar un cuv din titlu. bifezi genu filmului si se reduc, macar. :)