| SuperMagicSmile a întrebat:

Hei,am vazut mai demult un film pe HBO despre un baietel care traia cu tatal sau intr-o casa mai darapanata,si se intampla mai multe lucruri,stiu ca la un moment dat tatal incepe sa omoare toate gainile pe care le aveau deoarece una era bolnava(cred,nu am cea mai buna memoriebig grin) si parca mama baiatului era romanca(desi filmul era in engleza din cate imi amintesc) si o chema Laura sau Monicalaughing parca barbatul avea o poza cu ea.

Stiu ca este putin, dar este tot ce amsad

4 răspunsuri:
| mihnea123abc a răspuns:

Ok da ce vrei de fapt? ca n-ai intrebat nimic...

| չﻨгﻪรէﻨĸ a răspuns (pentru mihnea123abc):

Volumul soarelui laughing

| SuperMagicSmile explică (pentru mihnea123abc):

Sa impartasesc amintiri emotionante! Ce crezi ca vreau? Sa aflu cum se numeste filmul!

| mihnea123abc a răspuns (pentru SuperMagicSmile):

Ee pai trebuia sa spui

Întrebări recente