| infires a întrebat:

Am visat ca baiatul de care-mi place m-a pupat pe obraz. Oare ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Iti doresti poate foarte mult sa fii cu acel baiat, te gandesti mereu la el, ai ramas cu el in gand si din acest motiv, subconstientul lucreaza. Acel sarut din vis reprezinta apropierea pe care poate amandoi o doriti. Am un sfat pentru tine: spune-i ca ai visat ceva frumos si povesteste-i, iti vei da seama dupa cum reactionaeaza daca si lui ii place de tine sau nu. Succes!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Că îl plăci foarte mult, iar subconștientul tău transpune gândurile și dorințele tale în vise.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi ce spune și dicționarul de vise de pe www.elystar.ro
Pa, pa.

| aliceinchains a răspuns:

Nu inseamna nimic, e doar un vis, toata lumea viseaza, nu trebuie sa insemne si ceva anume.