| eliza7943 a întrebat:

Am visat ca eram insarcinata si eram la mine acasa si trebuia sa nasc ....eram cu mama mea si am dat-o afara din camera si m-am taiat singura la burta si imi mai ramasese un strat de piele pe care nu mai aveam putere sa-l tai si tipam si spuneam ca nu mai pot.
Ce ar putea insemna?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Absolut NIMIC. Este doar un vis al carui ''scenariu'' nu are nicio legatura cu realitatea si din acest motiv cel mai probabilin cateva zile il vei uita. Sanatate!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nimic. A fost un vis pe care il vei uita in cateva zile.

| QElenaBoghiu a răspuns:

NIMIC.
Să iti explic...

Fricile noastre de zi cu zi se introduc in subconstientul nostru şi se transformă in vise.

Mulţi oameni cred ca visele noastre vor sa ne trasmita ceva însă totul este decat halucinati nocturne (să zicem asa, pentru înţelesul tau.)

| GellenMelanie a răspuns:

Nimic,e doar un vis. Linisteste-te. Probabil ca te-a durut burta Iar creierul tau impreuna cu subconștientul au creat o poveste care sa aiba lagatura cu faptul ca te doare burta. Stai linistita nu înseamnă absolut nimic. Dacă vrei sa nu mai ai vise urate și chestii de genul asta asigura-te ca ai mâncat cu 3 ore inainte sa te pui sa dormi și o cana cu ceai sau lapte cald e binevenita inainte de un somn liniștitor. Numai bine!