| Annnonimm a întrebat:

Am visat ca eram intrun avion iar prietenul meu in alt avion si el era cu mine numai ca eu eram moarta in sicriu ca si cum eram pe deoparte moarta dar in acelas timp eram vie in alt avion. Si dupa aceea am sunat pe cineva pentru ca prietenul meu disparuse cu corpul meu si nu stiam unde e.
Deci intrun avion eram vie dar in celalat avion ma vedeam moarta.Ce poate sa insemne?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu înseamnă nimic.

| idonthaveaname137 a răspuns:

Că eşti vie şi moartă în acelaşi timp, ca pisica lui Schrödinger.