| humanconnecttohuman a întrebat:

Am visat ca m.am dus. la mama prietenei mele care a murit, si ea se abtinea sa nu planga, am luat. o in brate, i.am zis condoleantse. Parca eram, nu stiu unde intr-un magazin parca lucra in acel magazin dar avea clienti. Eu voiam sa ii spun ceva de lorena[prietena mea ce. a murit in accident], ca ea traieste dar a zis"lasa bia imi spui dupa ce... pleaca toti, iar eu am zis bineDupa aceea m-am trezit. Oare ce inseamna, acest vis? Imi puteti da raspunsuri, va rog,

Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Un vis, nu înseamnă absolut nimic.

4 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Mersi pentru fundă

| Danutza27 a răspuns:

Poti sa aprinzi o luminare la Sf Biserica si sa spui o mica rugaciune, poti sa dai un covrig de pomana pentru sufletul adormitei.