| Emeraude a întrebat:

André Gide (laureat al premiului Nobel pentru literatura in 1947) spunea ca „fiecare generatie noua vine incarcata cu un mesaj pe care trebuie sa-l nasca". Urmarind cuvintele sale, care considerati ca este „mesajul" pe care actuala generatie il transmite? Ori nu mai avem nimic de transmis?

3 răspunsuri:
| Emeraude explică:

Sa stii ca nu eu ti-am dat stupid, lol laughing.

| imortal a răspuns:

Ca sfarsitu lumii e tot mai aproape laughing

| imortal a răspuns:

Am vazut, un om rautacios, care probabil nu l-a dus capul sa raspunda la intrebare si s-a gandit sa puna punctul pe "i-ul" din cuv. prostie. daca as sta sa imi bat capul si cu astia as fi de mult la nebuni sau si mai rau m-as numara printre ei straight face. oricum mersiwinking