| Ally1999 a întrebat:

ANIME. va rog spuneti.mi niste nume de animeuri gen comedy-romance. M-am uitat la multe dintre ele. Gen Kaichou wa maid sama sau Yumeiro Patissiere, Vampire Knight... FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naruto, Naruto Shippuden, Inuyasha, Kaleido Star, Bleach, Another, Ao no Exorcist, Angel Beats!, Kaze no Stigma, Shaman King, Vampire Knight, Vampire Knight Guilty, Rosario + Vampire, Kimikiss Pure Rouge, Kimi ni Todoke, Bokura ga Ita, Itazura na Kiss, Paradise Kiss, Peach Girl, Special A, Lovely Complex, Kaichou wa Maid-sama!, Skip Beat, Tokyo Mew Mew, Durarara, Guilty Crown, Deadman Wonderland, Kuroshitsuji, Kuroshitsuji II, Anohana, Soul Eater, [C], Sankarea, DN Angel, Fairy Tail, Elfen Lied, Kampfer, Shugo Chara!, La Corda D'Oro, Uta no Prince-sama, Hotarubi no Mori E

2 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

Bokura ga ita
Kimi ni todoke
Chobits
Toradora. happy

| Mokaxoxo a răspuns:

Ouran high school host club
Tonari no kaibutsu-kun
Sukitte li eu
Tasogare otome x amnesia
Rosario Vampire