| Kediii a întrebat:

Heii! Imi poate sugera cineva animeuri romance-comedy? Gen kaichou wa maid sama? Am vazut : Say i love you, ao haru ride, ouran highschool host club, nana, the wallflower, diabolik lovers, vampire knight * si sez 2*, toradora, kimi ni todoke, inu x boku ss, special a, kamisama hasimemashita... FUNDA! MULTUMESC! ☺♥

2 răspunsuri:
| GTO a răspuns:

Gakuen Alice
My Little Monster
Yumeiro Pattiseire
Inu x Boku SS
Kimi ni Todoke
Toradora
Clannad
Fruits Basket
Karin
Familiar of Zero
Itazura na Kiss
Mammote! Lollipop!
Kamisama Karin
Vampire Knight
Kodocha
Fruits Basket
Yumerio Patissiere
Skip Beat
Ultra Maniac
Lovely Complex
Charming Junkie
Air
Bokura ga Ita
Kimi no Iru Machi
Ookami shoujo to kuro ouji ( Asta cred ca este cel mai potrivit pentru ceea ce cauti tu )