| edoru a întrebat:

Antiplictiseala: Cine imi da o idee de film indian, dar nu siropos?

Răspuns Câştigător
| Ana_6509 a răspuns:

Ghajini, ti-l recomand.Nu stiu ce gusturi ai dar sa stii ca filmul e ok exceptand melodiile din el peste care chiar si eu am sarit(avantajul de a vedea un film pe calculator). Si apropo cam toate filmele indiene au ceva siropos in ele(aproape toate abordeaza aceeasi tema-iubirea.Si in Ghajini inevitabil... dar e mai recent si mi s-a parut altfel, cu alte cuvinte mi-a placut.)
@dof21:ai zis-o ironic? nu de alta dar nu m-am prins...(Slumdog Millionaire).

4 răspunsuri:
| edoru explică:

Multumesc, am revăzut Slumdog Millionaire. Uitasem că-l am pe aici.

| edoru explică:

Studiem, cercetăm, descărcăm, vizionăm happy

| dof21 a răspuns:

Snoop dog millionaire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

,, Suflet de copil" mi-a placut mult de tot ai sa vezi si tu de ce! Astept raspuns