| indiaqueen a întrebat:

Care film indian pe care l-ati vazut va place cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| MonsterBunny a răspuns:

Zaara! Cel mai fain film din lume :-)

9 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

Chillar Party

| Mandark a răspuns:

Dill mill gayye :-x cel mai suuper :d

| bloodyhell a răspuns:

Vagabondul milionar

| Laurretta a răspuns:

Anjaana Anjaani - este o lectie de viata pentru cei care il inteleg.) Il poti vedea aici:
http://SPAM/film/anjaana-anjaani-video_f333cf012.html

| bebediana a răspuns:

Kites(2010).bestial...cu actorii Hrithik Roshan si Barbara Mori(actrita care a jucat in rubi)...o sa iti placa cu siguranta:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shaorma, de Catalin Tenita. Cu Alecxandra TPU pe post de starleta Bollywood. Si Flav cantand de pe elefant ca s-o cucereasca cu trompa.

| Nessie a răspuns:

Om Shanti Om, este superb, personajele te vor fermeca.

| tweety08 a răspuns:

Salaam namaste, don, imi plac multe acum doar de astea doua mi-am amintit, si sincer nu prea tin minte titlurilebig grin

| bya_1487 a răspuns:

Chori Chori Chupke Chupke
mama cu orice pret