| Sara2 a întrebat:

Anu trecut aveam 70 kg, am facut sala toata primavara vara si toamna si am tinut si dieta, si am ajuns la 58 kg f multumita (eram genu de persoana care puneam pe mine si un pahar de apa care il beam) in septembrie am fost la stomatolog si din greseala m-a atins in buza cu un ac, intre timp am renuntat la sala si mananc mult si nu mai pun deloc pe mine absolut deloc, credeti ca e posibil sa fi luat vreo boala prin acel ac? (nu ma ingras nu slabesc nici un gram ca am cantar acasa)

1 răspuns:
| octavianpas a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-ti faci analizele sa fii cu sufletul impacat.