| ciocolataa a întrebat:

Anul acesta am o invitatie de revelion cu niste prieteni si chiar nu stiu cu ce sa ma imbrac...am cateva idei dar nu stiu daca sunt bune.asa ca astept raspunsurilove struckbig grin

1 răspuns:
| rebb a răspuns:

Gandeste-te daca vrei sa fii imbracata mai lejer sau mai formal. Daca esti adepta casual-ului, ia-ti niste pantaloni/ blugi colorati, un top negru si niste pantofi. Daca vrei sa fii mai eleganta, poarta o fusta stramta sau o rochita neagra sau roz pal. La toate outfiturile enumerate mai sus poti sa porti pantofi negri, clasici.