| Danyel_1914 a întrebat:

Anul acesta sunt organizatorul serbarii de sfarsit de an si deoarece sunt in clasa a 8-a mi sa oferit tema,, Ganduri de sfarsit" dar nu stiu ce cantece, dansuri, piese sa aleg si serbarea este in prima saptamana din iunie. ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Claudiina a răspuns:

Saluthappy!
poti incepe cu un discurs propriu. referitor la ce au insemnat pentru tine acesti anihappy
cantecele pot fi semnificative: reprezentative finalului de an scolar. legate de copilarie, tinerete, ceva vioi in orice caz.happy