| Millanteria a întrebat:

Va rog sa-mi ziceti si mie ce am putea sa facem la serbarea de sfarsit de an scolar( sunt in clasa 5-a). Nu as vrea cantece. M-ar interesa niste dansuri, dar nu prea am idei. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Millanteria explică:

@DJ-saracii de voi! Mai bine zis, voi va prostiti. Si bunik din mormant stie ce-i ala banchet! App, daca acum faceti tampenii din astea, in clasa 8-a ce faceti? Va ****laughing (si eu pot sa vb urat cu cine meritalaughinglaughing )

| DaftPunk a răspuns:

Noi nu facem ***`uri din astea sa ne prostim...din cls 1 4-a noi ne ducem intr-un local si mancam acolo si bani punem 100 lei fiecare.ne ajunge...un fel de banchet daca sti ce e ala

| Annaa a răspuns:

Puteti sa faceti un vals sau un dans tiganesc!

| 1mi2ru3na4 a răspuns:

Pinguinu, meneaito, cha-cha, dans popular, macarena, vals, sasla etc.