| Andreeaa20 a întrebat:

Anul trecut am cunoscut un marocan pe mare în Spania, am vrut să mă împrietenesc cu el dar nu știa spaniolă.
Ce parere aveți despre marocani? Vi se par sălbatici? Sunt la fel ca toți arabii?
Sau depinde din ce țară provin?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Arabi, berberi, francofonie. Acesta este Marocul. Cum l-ai cunoscut, dacă nu ai putut vorbi cu el?

| Sofer a răspuns:

Sunt oameni ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă sunt marocani din ce țară provin? happy
Nu sunt sălbatici.
Eu am cunoscut și cunosc diverși marocani și sunt băieți de treabă unii, alții caută scandal din nimic dar, sunt ok, alții nu sunt. Trebuie să cunoști persoana înainte, ca să vezi cum este, valabil și la ei.