| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare!
Ce părere aveți de telefoanele Motorola? Din ce tara provin?
Dar Xiaomi?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt ok.

| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios a răspuns:

Motorola o cam da in bara. Xiaomi este foarte buna compania, adica primesti calitate destul de buna, mai ales la pretul oferit. Xiaomi e firma chinezeasca, precum Huawei. Specificatiile sunt foarte bune si pe buget au telefoane chiar ok, dar software ul am auzit sa dea rateuri. Personal recomand xiaomi, dar daca ai un buget destul de mare ia cu incredere produse Apple. Mai nou nu sunt incredibil de scumpe, firme chinezesti precum xiaomi, oppo sau chiar Samsung care e koreana au telefoane mai scumpe.

| nyoentox2002 explică (pentru NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios):

IPhone-urile sunt scumpe, ca să iei un telefon de 4 cu 64 trebuie sa dai 2000 pe puțin

| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios a răspuns (pentru nyoentox2002):

Am spus nu incredibil de scumpe. Intr adevar, nu sunt de buget, dar de asta i am recomandat in caz ca ii permite bugetul.

| S417 a răspuns:

Motorola e din SUA, xioami e din China