| anonim_4396 a întrebat:

Apelurile pe care le efectuez cu identitate ascunsa pot fi identificate cumva?

3 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Nu, eu asa stiu ca nu!

| unione a răspuns:

Daca cel pe care il suni depune o plangere la politie precum l-ar suna cineva cu nr. ascuns si : il injura, ameninta, suna non-stop, da, se duce la un reprezentant al firmei de telefonie, iar acesta trimite plangerea companiei. Compania analizeaza plangerea si trimite ''victimei'' desfasuratorul convorbirilor pe perioada dorita!

Răspuns utilizator avertizat