| nu conteaza_8511 a întrebat:

Are cineva probleme cu somnu'? Adica vorbiti prin somn sau iesiti din camera...chestii de astea. Eu, de exemplu, intr-o seara( pe la ora 12 jumatate), m-am trezit si am luat periuta de dinti sa ma spal. Bineinteles, m-am trezit abia la baielaughing

Răspuns Câştigător
| dadaaaaa a răspuns:

Eu am fost la vara mea si am dormit 2 noptzi la ea.si in prima noapte la 4 dimineata i-am zis ca mie foame si cica mi-o trebuit cartofi prajitzi la ora aia si mi-o facut cartofi al ora 4. dar eu jurr k nu imi aduc aminte si o zis si varamea si fratesu adica varumiu si taicasu k e adevarat pentru ca m-or vazut.si mai vb cateodata noaptea.intr-o noapte am cantat k m-o auzit maicamea...laughingrolling on the floor

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Acum nu mai am probleme cu somnuloh go on poti sa faci ce vrei cu mine cand dorm ca eu nu imi dau seamalaughingdorm neintoarasalaughing
Dar...cand eram mica mi-a povestit mama ca intr-o noapte dormeam si ii ceream inghetata si ea m`a intrebat de care vreau si eu am zis ca vreau de ciocolatarolling on the floor)

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu nu am probleme din astea. Dar o verisoara a prietenie mele, a dormit la prietena mea si in seara aia am dormit si eu acolo big grinSi la vreo 2 noaptea vorbea in somn si eu m-am speriat si am tipat laughing Si pana la urma s-a trezithee hee

| Cryssy a răspuns:

Eu nu am.

| albastrel a răspuns:

Eu vorbesc in somn...de exemplu ''vezi ca i pix pe coada'' rolling on the floor. asta este cea mai tampita chestie pe care am zis-o in somn. iar vecinul meu este somnambul...se plimba prin casa cu ochii inchisi, iese pe scara... l-am intalnit acum un an pe scara... l-am luat de manuta si l-am dus in pat. dimineata nu mai stia nimic big grin

| Jonsdottir a răspuns:

laughing eu rad prin somn si odata m-am ridicat din pat si i-am zis lu' mama ca ma duc la bucatarie si cand am ajuns pe hol m-am intors inapoi laughing chestia tare e ca nu imi aduceam aminte nimic, mi-a zis mama a doua zi dimineata ce am facut

| Ruxy a răspuns:

Si eu mai am pb cu somnul...ma mai trezesc, mai vorbesc...cateodata sunt constienta si incep sa rad, ca imi dau seama ca vrobesc aiurea, cateodata nu, o tin pana in panzele albe cu ideea mea. Martore sunt colegele de camera de la caminhee hee
Cel mai des mi se intampla cand se apropie sesiunea. Cred ca de la stres...ba chiar dupa un examen, noaptea, am spus o definitie intreaga...laughing

| MissD a răspuns:

Cand eram mica mi-a spus mama ca am tipat in somn ' Peter Pan salveaz'o pe Micutza Sireena' asta probabil din cauza deseelor si apoi am cazut din pat.

| annda a răspuns:

Eu nu da o prietena de-a mea spunea tot ceo facut in somn sau orice o intrebai. big grin

| knnight a răspuns:

Eu dorm bustean, habar nu am daca fac ceva sau nu laughing)

| nu conteaza_8511 explică:

Tare faza, bonnylaughing

| bonny a răspuns:

Am facut si eu asa odatalaughing m-am ridicat din pat si m-a intrebat mama: "dar unde te duci?" dar eu :"la gara sa intorc ceasul"" laughing dar nu imi amintesc absolut nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de abia adorm rolling eyes crying
pfoai injur in somn de le rup si vb mult laughingrolling on the floor soramea se mai ridika si vb cu mine cand doarme.laughing da cine o intelege ca bajguie in toate limbile laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si dupa aceea ce ai facut

| alina♥ a răspuns:

Aseara o prietena a dormit la mine bine inteles ca neam culcat in dormitor iar pe la 4 dimineata cand s-a dus la baie ma gasit dormind in canapea in living dimineata vorbind mi-a spus ca odata s-a trezit din somn si ii cerea fratelui ei geanta : da-mi geanta! unde e geanta!

| coco_5326 a răspuns:

Cam in fiecare noapte :d cea mai funny a fost atunci cind prin somn i-am cerut mamei sa-mi aduca o geanta din piele de om... big grin