| Doiniţa_3278 a întrebat:

Сare este mottoul vostru cu care va conduceti in viata? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te poti baza pe nimeni decat pe fortele tale pentru a te ridica de jos si a te redresa.

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Carpe diem!

caramela
| caramela a răspuns:

Dumnezeu are grija de toti si de toate, si va veni si ziua in care sa rasara si soarele in viata mea(a noastra)love struckhappy o seara buna:*

greece12
| greece12 a răspuns:

Totul este posibil!

| ShowTim3 a răspuns:

Asta e ca daca alta nu e... big grin cam asta e al meu sau " si maine mai este o zi " happy "soarele rasare maine si fara chestia aia " dupa asta imi traiesc viata, nu regreta nimic si mergi inainte, ai doar o viata, traieste-o in limita bunului simt happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zâmbeşte astăzi, mâine poate fi mai rău sau nu merge pe unde te duce drumul, mergi pe unde nu există drum şi lasă o urmă.
O zi minunată în continuare!